| Cjay a întrebat:

De cine ar fi atrasa sau cum i-ar placea unei fete sa fie un baiat? adica ce ar trebui sa faca baiatul respectiv sa iasa in evidentza... vr multe raspunsuri cel mai complex si inteligent primeste o funda!

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Eu una cu un baiat care iese in evidentsa foarte tare, mi-ar placea sa fiu doar prietena.Adica nu trebuie sa iasa in evidentsa ca sa-mi placa.Atunci cand imi place, imi place pentru ceea ce e el. Daca vrei sa te placa o fata. fa-i complimente, atragea-o langa tine si chestii de-astea.

| BubuLina999 a răspuns:

Pai. da cum ziceau si fetele mai sus nu trebuie fie asa in mod special in centrul atentiei. trebuie sa fie la locul lui, glumet, inteligent, iubitor, intelegator, respectuos, comunicativ, care stie sa se poarte cu o fata. si sa nu vorbeasca vulgar/urat chiar daca e baiat trebuie sa fie si putin pudiclove struck. nu are cum sa aiba toate calitatile astea dar totusi merita ca un baiat sa devina asa, atragand astfel si mai multe fete, amici si sa se simta bine in pielea lui. dupa cum se vede in ziua de azi mai rar gasesti asa ceva ...si e pacat.straight face

sper ca te. a ajutat raspunsul meu.:d
mai vb :-p

| Cjay explică:

Deci ca sa intelegeti nu sunt un om mort...laughing eu nu v'am intrebat pentru mine vezi dmnee rolling on the floor)
Vreau sa vad ce gandeste fiecare daca ma intelegeti uitati luati idul meuwinking yo_numay_yo_clau si o sa va pun mai multe intrebari

daca intelegeti ce vreau sa spun. pana acum mi-au placut raspunsurile dar astept mai multehappy

| MaDuTzA_9669 a răspuns:

O fata are nevoie de multa atentie din partea baietilor un baiat trebuie sa fie tandru si iubitor cu o fata, baiatul trebuie sa stie ce vrea de la ft nu numai sa o f*** un adevarat prieten iubit trebuie sai fie cel mai de inmcredre dar inainte de astea trebuie sa demonstreze astea

| niknip a răspuns:

Iti spun ca mie nu imi place un baiat care injura de mama focului, care vorbeste urat. In schimb imi plac baietii care au bunele maniere adica sa ma salute, sa ma intrebe ce mai fac, si simtul umorului e un punct forte...sa spui un banc sa vezi partea frumoasa a lucrurilor, nu imi place sa fie trist, posomorat.
Acum depinde de fiecare ce asteptari are.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asculta de ele... fetele de mai sus... daca o sa faci asa o sa te placa 2 saptamani si dupa aia o sa fii luat de prost, sau nu o sa simta nimic pentru tine. Fii tu. fii deosebit, imbraca-te deosebit, vorbeste diferit. si restul e magieeewinking. Sper sa nu mori virginwinking