| Suspensie a întrebat:

Cum credeti ca ar trebui un baiat sa fie la prima intalnire astfel incat fata sa isi doreasca sa il cunoasca mai bine pe baiatul respectiv? Si ce lucruri sa nu le faca acesta ca sa nu o faca lata? Va rog doar raspunsuri la intrebare

5 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Cu cât o să te straduiesti mai mult şi o să îţi faci mai multe planuri, cu atât va ieşi mai prost şi vei face gafe. Fii pur şi simplu tu, nici nu are rost să pretinzi că eşti altceva decât eşti cu adevărat.

| Andreeaaadc a răspuns (pentru Necunoscut112):

Aprob!

| Coquiina a răspuns (pentru Necunoscut112):

"Fii pur si simplu tu".
Daca e prost, anost si fatalau (cum sigur sunt toti cei ce pun intrebari de genul)...clar nu merge sfatul asta.
De fapt, de ceva vreme sfatul asta a devenit un mare BS.

In rest, e bine ce ai zis.

Mai sunt destule de adaugat, dar cu talent la femei te nasti, e greu sa te dai alpha si atragator daca nu-ti sta asta in gene.

| Necunoscut112 a răspuns (pentru Coquiina):

Păi oricum o fată "te miroase" cum eşti. Degeaba încerci să pari mai interesant.

| Eduard196 a răspuns:

La prima intalnire o duci unde iti place tie si unde te simti tu bine. Daca tie iti place o sa ii placa si ei