| anonim_4396 a întrebat:

De citeva zile ma dor ovarele si intr-o noapte de dureri m-am trezit si findca nu puteam sa dorm mi-am sunat prietenul am vorbit cu el si ma intreaba daca nu am avut cu altcineva relatii i-am spus sincer ca nu am avut cu nimeni nimic si ca ii sunt fidela(intr-adevar ii sunt fidela)si el imi spune ca el so saturat de atita fidelitate si eu nu pot sa inteleg ce inseamna cuvintele lui ma gindesc la foarte multe dar adesea ma gindesc ca poate are pe alta voi cum credeti poate fi adevarat daca spune asa cuvinte

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durerea de ovare nu are treaba cu infidelitatea, este posibil sa ai o raceala, tocmai de asta trebuie sa mergi la medicul de familie pentru un control, altfel te poate apuca o criza noaptea de nu te mai poti misca de durere.

Cat despre prietenul tau, se pare ca-ti arata lipsa de incredere, asta inseamna ca relatia voastra este sortita esecului, nu-ti recomand sa investesti sentimente si timp.
Gaseste-ti un prieten, acela care spui ca-l ai, este doar pentru a te judeca si acuza non-stop, daca asta e iubire, atunci iti meriti suferinta.

| CityOfSatan a răspuns:

Probabil s-a saturat sa i te tot plangi ca ai probleme, pentru el e indiferent.Eu zic ca nu are rost sa continui relatia cu el!

| marcelbud a răspuns:

Poate ii faci figuri la baiat si el s-a saturat sa tot auda...

| anonimm123456789 a răspuns:

Ei vor ceva mai proaspat si nou cum se zice incearca tu sa fi altfel cu el fai ceva nou.