| pUpSiQQQQ a întrebat:

Inca, nu m-am impacat cu prietenul meu nu m-a sunat zilele acestea, el a spus ca-mi da timp sa ma gindesc daca vreau sa fiu impreuna sau nu.Si zilele acestea aud ca el a fost cu o fata la mall(2 persoane au spus), apoi un prieten de-al nostru a spus ca e ca el a vorbit zilele acestea a vorbit cu el si el a zis ca a gasit o fata mai mare de 20 de ani.Nu stiu ce sa cred, el spune ca nu e drept, eu i-am spus sa recunoasca, mai bine acea minciuna amara decit un adevar dulce. Ce sa fac, ce sa cred.

4 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Hmmm...siti ce cred eu sa nu mai asculti in gura lumii si sa ii mai dai o sansa daca tu consideri ca merita. te-ai gandit ca poate acele persoane au spus asta doar pentru ati vrea raul gandeste-te si la aceasta varianta. eu zic ca ar trebui sa i mai acorzi o sansa si ca poate a fost cu fata aia in mall dar poate nu s-a intamplat nimic inter ei.succes. fundita?happy

| pUpSiQQQQ explică:

Pai ei mergeau de minuta, apoi au trecut pe la o farmacie.Am uitat sa mnetionez asta.

| Zimbawee a răspuns:

Eu cred ca prietenul tau e mai smecher ca mine macar el nu are capul in forma de penis sad

| BluE_4761 a răspuns:

Buna. As vrea sa fiu destul de explicit. Daca a fost la mall cu o fata nu inseamna ca are si o relatie cu ea. Cred ca ti-a dat timp de gandire pentru a se gandi si el si pentru a-si pune gandurile in oridine. E posibil ca acea fata sa fie o prietena foarte buna si sa ceara un sfat de la ea, nu ai de unde sti. Daca prietenul acela al vostru te place, o sa-si bage coada tot timpu.Incearca sa-i aduci 'face to face' si uita-te la reactiile fiecaruia, la modul cum vorbesc si cum tin mainile asa iti vei da seama foarte usor cine minte si cine nu. Fundita?big grin