| lordu20 a întrebat:

De curand am avut o petrecere, si am dansat toata noaptea cu o fata pe care o simpatizam dar in acea noapte se uita altfel la mine (are un iubit, dar toti prieteni mei de la acea petrecere au spus ca am mari sanse cu ea). Credeti ca ma place? Daca da ce ar trebui sa fac sa ii spun celei mai bune prietene a ei sa o intrebe sau sa o intreb chiar eu?

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Du-te frumos la ea si vorbeste-i. Spune-i clar ca ti-a ramas mintea la ea si fii pregatit sa te refuze,fiindca are prieten.Dar,nu poti stii cum e ea cu prietenul ei,poate ca vrea sa-l lase,deci incearca. Spune-i chiar ca te astepti sau te asteptai sa te refuze.Dar,incearca! Si,spune-i ca o vei astepta oricat timp are nevoie,dar vrei foarte mult sa fii cu ea.TU,du-te,nu trimite soli de pace, afli si primul si nici nu se duce vorba! Hai, bafta maxima!

| MMihai a răspuns:

Nu, trebuie să îl pui pe papa de la Roma, să o întrebe!

| Făgăraş a răspuns:

Pai prima problema care se cere rezolvata este cea cu iubitul ei! nu este frumos sa te bagi in relatia lor! daca toti prietenii tai iti spun ca ai sanse inseamna ca ea se uita la tine intr-un mod mai special decat la un simplu amic! ar fi un gest curajos din partea ta sa o intrebi tu! dar, parerea mea, poti sa o intrebi intr-un mod mai special decat un clasic:"FA, vrei sa fii cu mine"? acum glumesc si eu! succes

| WhatMeanLove a răspuns:

Este posibil sa te placa iar daca vrei sa afli si nu poti sa-i spui tu ar fi mai bine sa i spui altcuiva sa o intrebe cum ai zis tu! Iar fetele (cum eu sunt una din ele si stiu) sar su-i si pe tavan cand aud ca un baiat dragut la place! big grin

| DAHAKA31 a răspuns:

Ce mai mare gresla sa pui o fata sa te combine

| lordu20 explică:

Pai ce crezi am vreo sansa? Mihai

| lordu20 explică:

Ralucalove crezi ca ma pot increde in cea mai buna prietena a ei?

| Iepurika_2497 a răspuns:

Daca vrei sa te combini cu ea ar fi mai bine sa o intrebi chiar tu.