| anonim_4396 a întrebat:

mi-am mai spus problema dar nu am primit multe raspunsuri.de curand am cunoscut un baiat pe facebook si dupa ce tot am vorbit, m-a invitat in oras, dar eu i-am spus ca poate voi iesi cu el.si dupa ce am spus asta el tot a continuat sa ma intrebe daca ies cu el deoarece vrea foarte mult sa ma cunoasca. i-am zis tot POATE. dupa asta am aflat ca unei prietene bune ii cam place de el si zice ca oricum va renunta la el daca m-a invitat pe mine. ea ma tot indeamna sa merg la intalnire. ce credeti ca ar trebui sa fac? apropo am 13 ani, iar el 14:d...si cum ar fi mai bine:sa ii spun mamei care apropo nu ma lasa sau sa ii ascund asta?:d.va rog ajutati-ma

7 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Ok.Deci i pe facebook, l-ai cunoscut personal sa nu fie vreun copil cu obiceiuri xxx. Daca prietena iti zice sa te arunci in fantana asta faci? Cel mai bine e sa fie ca tine, daca se dovedeste a fi gresit ai pe cine da vina, nu ca am ascultat de tine si uite ce am patit.Cat despre mamica stie ca esti mica si poti fi mintita usor,are motive sa isi faca griji,ai sa vezi tu mai tarziu cum e. Daca e ok baiatu, si da el de baut atunci e bine, un suc fara etnobotanice sau alte porcarii nu face rau.Tu ce zici?

| unione a răspuns:

Acum invadati si facebook? nu va ajunge hi5-ul?

| unione a răspuns:

Deci pitipoancele stau toata ziua pe facebook happy
Tu unde stai toata ziua, cu ce te ocupi?
Iesi din globul tau de sticla

| unione a răspuns:

Cred ca era mai bine...Imi pare rau ca am raspuns

| ginamagheru a răspuns:

Unione eu nu sunt o pitipoanca, care sta toata ziua pe facebook.pur si simplu a intrat in vorba cu mine.

| ginamagheru a răspuns:

Eu stau la scoala, inteligentule.am stat si eu 10 minute, timp in care a vorbit cu mine.nu cred ca te preocupa pe tine daca stau pe facebook sau nu.mai bine nu imi raspundeai la intrebare.

| JuiceApple a răspuns:

Scz dar...eu ii cam ascund astea cu baietzi...asa mi se pare carect pentru ca eu am 13 ani si nu ma lasa sa am prieten asa ca am incercat sa-i ascund si.a merswinkingincearca:X