| Costache_Cosmina_2000 a întrebat:

De curand am iesit cu un baiat care fumeaza. L-am rugat sa-mi dea un fum, dar a dat din cap dezaprobator, a tras din tigare si mi-a suflat fumul in gură. Credeti ca ma place?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun, dar nu cred ca te place.
Gestul lui cu fumul, a fost golanesc si lipsit total de respect fata de tine.
Da-i pace, ca nu te merita un asemenea marlan, nu pentru ca nu ti-a oferit tigara, ci pentru gestul pur golanesc cu care te-a tratat, ca pe o ultima podoaba de care face mistou.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Asta nu e un gest ca te place e mai mult o joaca de copii.

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă fumul din gura lui a intrat in gura ta ori umblai aiurea cu gura căscată, ori v-aţi sărutat pentru a face transferul, situaţie în care probabil are ceva intenţii cu tine (nu neapărat de "plăcut").

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ăsta e gest de mândrie, că e el cocoș vezi Doamne... să te ia de sus. Vrea să te f*ut@, pur și simplu. Și din moment ce asta de obicei vă atrage pe voi la un "băiet", tu alegi ce faceți mai departe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da atât de mult incat vrea sa inghiti.

| FosforPetrut a răspuns:

E posibil dar nu neaparat, depinde de el. Poate nu a vrut sa-ti dea si de aia ti-a suflat fumul pe care l-a tras deja el