| anonim_4396 a întrebat:

de curand am tras un singur fum pe gura adica am tras fumul din tigara l-am tinut putin in gura si i-am dat imediat drumul afara.As dori sa stiu daca mi-a afectat tenul adica pielea fetei.

6 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

Salut. Stai linistit/a, de la un fum in gura nu patesti nimic.

| RoxXxiIi a răspuns:

Nuu happy Dintrun fum cu siguranta nu happy Nu are cum tongueFunda?batting eyelashes

| Alexxys a răspuns:

happy...Nu! Trebuie sa fumezi ceva timp si ceva mai multe tigari ca sa-ti fie afectat tenul!

| Anonymus3000 a răspuns:

Un simplu fum nu cred ca a facut asa ceva straight face

| BillyX a răspuns:

Daca e doar 1 fum nu iti fa griji. daca te apuci serios de fumat atunci iti poti face happy. Succes

| coolboycatalin31 a răspuns:

Nu a fost afectata.