| mitzz2010 a întrebat:

Ce se intampla daca tin fumul de tigare in gura si apoi ii dau drumul inapoi? Fara sa il trag in piept big grin

Răspuns Câştigător
| irina20 a răspuns:

Iti v-a miroase parul, hainele, gura si-n +de asta mai irosesti si banii pe tigari.Eu sunt fumatoare de ceva ani si sincer ma chinui sa renunt.Mai bine lasa-te de sportul asta ca-ti v-a dauna doar tie.In general adolescentii incep sa consume alcool sau tutun sau droguri pentru ca au impresia ca ceilalti ii vor considera cool, dar nu-i asa, crede-ma.Asa am inceput si eu sa fumez. Sper sa iei decizia corecta!

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vei strica ţigările de pomană.

| divinuu a răspuns:

Ce sa se intample?raised eyebrowsO sa-ti miroasa si mai urat gura dupa aia

| Anonim_5812 a răspuns:

Nu vor fi afectati plamanii, dar dintii ti se vor strica si risti sa faci fel si fel de infectii la nivelul gatului si a cavitatii bucale.

| crrinnaaa a răspuns:

Simplu daca repeti asta de multe ori de obisnuiesti sa nu mai tragi fumul in piept si iti va afecta cu timpul corzile vocale, te va ustura gatul si chiar cancer

| EnjoiProSkater a răspuns:

Nu mai imi aduceti aminte laughing ca nu mai puteam respira trecea fratemiu pe strada si eu fumam si am inghitit fumu iachk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca daca totusi nu stii sa fumezi mai bine dale dracu`, dc sa dai bani degeaba daca nici nu stii sa tragi fumul in piep?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa ai probleme cu gatul

| Georgiana_1946 a răspuns:

Poti sa faci cancer la gat...

| Georgiana_1946 a răspuns:

Poti sa faci cancer la gat...