| didik15 a întrebat:

De curand am intalnit un baiat care imi place supeer mult. avem multe in comun si am discutat despre multe lucruri dar am cam ramas in pana de idei. Ce subiecte as mai putea deschide in discutiile cu el? va roog dati-mi ideisad

Răspuns Câştigător
| Hitch a răspuns:

Daca ar fi sa se mute, ce loc ar alege? De ce? Care a fost cea mai memorabila vacanta? Ce lucruri si-ar dori sa aiba? Care e cel mai important vis pe care il are? Care erau eroii lui din copilarie? Ce profesor i-a placut cel mai mult? Care nu i-a placut? De ce? Ce film i-a placut? Ce ar face daca nu ar avea problema banilor? Care e cel mai neobisnuit lucru pe care l-a facut? Ce sporturi extreme ar fi dispus sa incerce? Cum arata casa visurilor lui? Masina dorita? Care e cea mai delicioasa mancare pe care a savurat-o? Care e cea mai ciudata coincidenta pe care a intalnit-o? Daca ar fi reporter cui i-ar lua interviu? Ce ar face cu 100 000 euro?

1 răspuns:
| iubiiii a răspuns:

Iti sugerez