| didik15 a întrebat:

De curand am intalnit un baiat care imi place supeer mult. avem multe in comun si am discutat despre multe lucruri dar am cam ramas in pana de idei. Ce subiecte as mai putea deschide in discutiile cu el? va roog dati-mi ideisad

3 răspunsuri:
| Barbaraaa a răspuns:

Pai nu trebuie sa t gandesti dinainte ce vei vorbi cu el, ai spus ca aveti multe in comun inseamna ca subiectul va veni de la sine.

| didik15 explică (pentru Barbaraaa):

Da dar nu vine mereu de la sine si atunci chiar nu mai stiu ce sa ii mai spun

| Barbaraaa a răspuns (pentru didik15):

Ehhh nu`ti mai fa griji si asteapta sa spuna el mai multe