| Adina23442 a întrebat:

Bună, ce subiecte as putea sa mai vorbesc cu un băiat, am rămas fără idei?

7 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Despre credinta, carti, pictura, vinuri, animale.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca nu stii ce sa vorbiti inseamna ca nu va potriviti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca are un loc de munca. Daca este la scoala/facultate ce vrea sa faca dupa absolvire. Ce activitati ii plac. Cum se vede pe viitor. Are planuri de viitor. Cat a durat ultima relatie si de ce s-au despartit. Cat de des se distreaza prin cluburi, party-uri, concerte. De genul asta?

| Adina23442 explică (pentru anonim_4396):

Am vorbit deja da îl știu de ceva timp am și ieșit doar ca nu stiu despre ce sa mai vb laughing)

| Anonima163333 a răspuns:

Întreabă-l despre viata lui, care-i destinația lui preferata de vacanta,care-i cel mai bun prieten, ce cărți ii place sa citească,ce fel de muzica ii place,unde ar vrea sa meargă în vacanta de vara,cum e familia lui,cum e la școală, ce animal ii place, cum a fost ultima lui relație, puteți sa vorbiți și despre prietenii comuni pe care ii aveți sau despre sport.
In primul rand, incearca să-ți dai seama ce ii place cel mai mult și asa veți avea o conversație plăcuta.
Sa ai o zi buna!

| Adina23442 explică (pentru Anonima163333):

Dar știu deja multe despre el ca ne cunoaștem f2f doar ca n am am ramas fără idei și ii drăguț mno

| Reghqen a răspuns:

Argumentele nu se pregătesc de acasă, te vezi cu el îl întrebi ce a făcut azi, argumentați ii spui părerea ta despre ce a făcut, și tot așa fără să va dați seama conversația nu o să se mai terminehee hee