| anonim_4396 a întrebat:

De curand i-am spus unei fete ca imi place de ea si ca vreau sa fim impreuna. Ea mi-a spus sa ii dau timp pentru ca la momentul actual nu stie ce simte.
Problema este ca eu nu stiu cum sa ma comport in perioada asta. Am incercat sa fiu la fel ca inainte dar nu stiu daca procedez bine. Voi ce credeti?
Si inca o chestie, cand o fata iti spune ca nu stie ce simte, zice adevarul sau nu are curajul sa refuze?

6 răspunsuri:
| Crackman a răspuns:

Dacă nu știe nu vrea
Pana la urma tu stai după cineva sa zica daca ești sau nu destul de bun?

Răspuns utilizator avertizat
| Saiko10 a răspuns:

O lasi in pace, cel mai probabil ai fost refuzat, si daca nu ai fost o sa iti atraga ea atentia.

| Den1sa a răspuns:

Trage de timp ca nu vrea sa te supere, e un mod mai finut prin care ti-a spus ca nu e interesata : )

Răspuns utilizator avertizat
| Adolf8 a răspuns:

Este clar că nu vroia să fi dezamăgit.