| Possible a întrebat:

De doua, trei zile trebuie sa'mi vina ciclu, dar ma tot doare burta, si spatele, putin sanii. E un semn ca vine?

Răspuns Câştigător
| Awkesna a răspuns:

Da,asa mi s-a intamplat si mie dupa cateva luni de la prima menstruatie,ma durea foarte tare sanii,imi vinea sa crap...,e super naspa,acum depinde si de persoane,mie imi vine regulat,niciodata nu am avut probleme,e normal sa te doara burta si sanii,la spate nu prea stiu, nu m-a durut niciodata, daca nu iti vine in interval de 1-2 luni du-te la medic,daca esti racita "jos" iti vine mai repede,daca ai facut s&x,poti sa fi insarcinata, sau poate sa ti se deregleze, cunosc o fata care a facut`o si are doar 12 ani, nu e pregatita pentru asa ceva, dar ciclul ei venea o data la 8 luni, e super nasol, stai linistita daca nu ti-a venit de 2-3 zile, bucura`te ca nu ai de 5-6 luni.:^

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Da

| oanaoana23 a răspuns:

Dap. e ceva normal, stai linistita. poti lua niste calmante usoare fara probleme.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fără nici o îndoială că da.

| AR1373 a răspuns:

Poate ai dureri menstruale.Deci da, este un semn ca vine.

| dienutza2012 a răspuns:

Da pentru ca astea sunt semnele.Succes!winking