| ciocio1993 a întrebat:

De exemplu daca ramai insarcinata in prima luna ai ceva dureri de stomac? etc?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, durerile abdominale nu sunt semn de sarcina. Poti avea dureri in etajul inferior abdominal daca pierzi sarcina sau, in trimestrul 3, cand copilul devine greu si apasa pe organele din jur.

| roxiada a răspuns:

Sarcina nu are legatura cu stomacul,fiecare este altceva si sunt pozitionat in alta parte! cand esti insarcinata ai diferite semne pe care le prezinti, te dor sanii, menstruatia nu mai are loc, ai stari de voma, pofte si alte chestii pe care ma gandesc ca le sti! daca te doare stomacul fi sigura ca nu esti insarcinata!

| babypowder87 a răspuns:

Buna, durerile de stomac nu au nicio legatura cu sarcina. Poti citi aici care sunt primele semne ale sarcinii: http://mamici.ele.ro/......11390.html sper sa te ajute:)