| IoanaLollo a întrebat:

Hei! Am nevoie de ajutorul vostru. Ok. Deci, acum o luna am facut dragoste prima data cu iubitul meu. El "si-a dat drumul in fundul meu", e o expresie ciudata, dar intelegeti voi. Ideea este ca am dureri de burta si spate. Stiu ca nu este posibil sa ramai insarcinata. Dar totusi am niste dubii. Ma gandesc ca poate a curs putin si in vagin. Va rog ajutati-ma. Chiar pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| LupuDeu a răspuns:

Initial nu poti ramane insarcinata asa! happy Durerile de burta si de spate pot fi cauzate chiar si de la ovare, de la mici chisturi pe ovare (stiu asta ca am o iubita si stau cu ea de 2 ani jumate), nu stiu ce varsta ai dar ar trebui sa mergi la un medic si sa ii zic ca te doare, dar nu e neaparat sa ii zic ca ai facut dragoste. spune-i doar de dureri. Inca ceva, doctorul sau doctorita sa fie ginecolog/a. Si ai grije sa nu te atinga sperma pe vagin. Bafta!

1 răspuns:
| ToKen a răspuns:

Si-a dat drumu' din plop?
Nu cred ca poti ramane insarcinata.