| fumsipraf a întrebat:

De exemplu evit sa il privesc in ochi si daca il privesc in ochi si el se uita in ochii mei imediat intorc privirea inseamna ca imi place de el? posibil sa isi fi dat seama?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este posibil sa realizeze acest lucru, dar atata timp cat el nu ia si masurile cuvenite, tu nu ai de ce spera la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu stii mai bine laughing. Ori esti timida. Eu cand eram timida intorceam imediat privirea cand cineva ma privea direct in ochi.
Sau cand iesisem cu baiatul pe care il iubesc prima data si el incerca sa ma priveasca in ochi eu priveam in orice directie in afara de ochii lui pentru ca eram extrem de emotionata si el imi multiplica emotiile. Nu era de ajuns ca eram indragostita si ne vedeam pentru prima data mai trebuia sa se mai si benocleze in ochii mei day dreaming laughing

In orice caz, poate esti indragostita sau doar timida. Eu acum sustin privirile, nu mai am nici un stres laughing.

| Duffy1 a răspuns:

Pai numai tu stii daca iti place de el sau nu, si nu ai de unde sa stii ca te place, incearca sa-l cunosti mai bine si dupa iti vei da seama daca te place sau nu. funda?