| Ĺöļļy_8212 a întrebat:

FUNDA! ce parere aveti despre asta.imi place mult de un baiat dar nu stiu daca si el ma place. de fiecare data cand stau de exemplu pe banca langa el si vorbim despre anumite lucruri(suntem prieteni foarte buni), el nu se poate uita in ochii mei(am niste ochi mari si negri, foarte frum). si daca eu ma uit in ochii lui, se uita timp de 2 secunde laughing si dupa aia coboara privirea si intorce capul...sad.

Răspuns Câştigător
| Ruxiire a răspuns:

Am patit aproape la fel...:-Dpoate baiatul e timid si poate te place, dar nu are curaj sa-ti spuna...intreaba-l daca te place, faci cum crezi tu, tu il cunosti mai bine.kiss

3 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

E timid, incurajeaza-l. Ceva modestie ti-ar prinde si tie bine ("am niste ochi mari si negri, foarte frum").

| Ciocolătzică a răspuns:

Pai...cam nu suporta sa se uite in ochii tai daca te placea se uita toata ziua la tine, de exemplu mie imi place de un baiat blond cu ochii albastri e cu un an mai mare decat mine dar nu stiu daca ma place.

| cosmy01 a răspuns:

Pai el intoarce capul pentru ca e rusinos e mai timid,dar sa-i spui ca iti place de el, si il intrebi daca si ell te place, si daca nu te place at veti fi in continuare prieteni love struck funda:X:
sper ca te-am ajutat