| anonim_4396 a întrebat:

De fel sunteti romantici? Daca da, cum va "manifestati" romantismul?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Dedicandu-ti urmatoarea piesa : https://www.youtube.com/watch?v=8CEs3Udkvwk

| Idkidk a răspuns:

Sunt foarte romantica, iese romantismul din mine pe din afara.

| Alfred0703 a răspuns:

Nu.

| TheWisest a răspuns:

O iau in gura

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Nu prea sunt romnantica, prea mult romantism strica dar daca nu o arzi la modul exagerat cu tot felul de prostii e ok, iubirea ti-o arati atat de simplu doar ca trebuie sa gasesti o persoana care sa-ti citeasca asta fara sa o exprimi, sa fie pe film cu tine. Prea multa linguseala, romantism s.m.d strica.