| ady2607 a întrebat:

Cum va manifestati cand sunteti nervosi?

Răspuns Câştigător
| Emeraude a răspuns:

Nu stiu, ar trebui sa-i intreb intai pe cei care au de-aface cu mine cand sunt nervoasalaughing. Am o stare de irascibilitate fara motiv, nu sunt atenta la ce spun cei din jur, sunt distrata de tot... caut nod in papura pentru orice lucru care nu-mi convine, injur pana mi se apleca si mie, fara sa stiu de fapt pe cine injur...laughing. Fiecare ne manifestam in felul nostru. Dar cred ca ar trebui sa stim sa ne controlam impulsurile... da, trebuie sa ne exteriorizam pentru ca altfel am strange prea multe in noi si poate ca la un moment am innebuni... dar cel mai bine e sa ne tinem reactiile urate in frau.happyMai bine iei o foaie de hartie si scrii pe ea tot ce te enerveaza... e si ăsta un mod de a te descarca.happy

8 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Depinde laughing
Cateodata incep sa tip laughing Cateodata nu am chef de nimeni.Asa ca ma inchid in camera mea, ascult muzica, pana imi revinbig grin

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Depinde cine ma enerveaza laughing. dar oricum nu ma pot abtine atunci cand ma calca cineva pe coada big grin. tin sa mentionez ca sunt zodia leu... iar cand sunt nervoasa scot leul acela feroce la iveala si de multe ori cedeaza cealalta persoana laughing. n-are ce-mi face...nu stiu cum sa zic ca reactionez... dar de obicei restul evita sa ma enerveze laughing...

daca vrei sa afle neaparat enerveaza-mawinking laughing...(am glumit big grin )

fiecare persoana reactioneaza diferit. baietii isi mai dau cate una... depinde acum de fiecare persoana in parte happy

| ady2607 explică:

Tweety-love-Minnie: si eu sunt leu....probabil ne manifestam la fel

| alinutzacodruta a răspuns:

Aolou! nu cred ca vrei sa afli laughing

| Verdunkleten a răspuns:

Zambesc

| viorica_7160 a răspuns:

Plang vorbesc pe un ton mai ciudat si merg in camera mea si ascult muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? plang... si ma razbun...(Sa numai spui la nimeni don't tell anyone)
Fiecare avem un mod diferit de a ne manifesta happy, insa cel mai rau este sa cauti dreptate cu forta,, cel mai rau este sa nu stii sa pierzi. Nimeni nu ne opreste din actiunea de a fi nervosi, atata timp cat actiunile noastre nu afecteaza persoana altua... Acum stiu ca o sa mi reprosezi ca nu ascult de propriile norme... dar acum imi apun parerea din afara cum se zice happy. Mult succes kiss

P. S. : chestia cu zodiile e o tampeniewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scriu pe o foaie tot ce simt dupa care citesc de 2-3 ori totul si apoi rup foaia in bucatele mici, mici...Se mai intampla sa ma trezesc vorbind singura.De cateva ori am trantit telefonul de pamant big grin