| dianadiana123456 a întrebat:

De fiecare data când am făcut o, a fost cu prezervativ. Niciodată nu și a dat drumul în mine. Sunt foarte speriata pentru ca de ieri mă doare burta și îmi cam vine sa vomit. Credeți ca este vreo posibilitate sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Simptomele unei sarcini pot sa apara insa nu in mod obligatoriu si nici in cazul fiecarei femei, cel mai devreme dupa trecerea a minim 6-7 saptamani de la data intretinerii unui sex neprotejat petrecut in perioada fertila a ciclului menstrual. NICIODATA nu apar semne sau simptome de sarcina in zilele/saptamanile imediat urmatoare sexului. Deoarece intotdeauna ati intretinut sex protejat si ca o masura se protectie suplimentara niciodata nu a ejaculat cat timp ii era penisul in vagin, rezulta cat se poate de clar ca orice posibilitate de sarcina este exclusa. Multa sanatate.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Te-ai deranjat la stomac, papusa. Daca nu s-a spart prezervativul nu ai de ce sa iti faci griji.Ti-a facut si oral?

| Emilian65 a răspuns:

Daca actele sexuale au fost protejate, nu ai de ce sa-ti faci probleme de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu prezervativul? Sa-si dea drmul in tine? cine? prezervativul? ca asa reiese din postarea ta, cu toate ca nu vad cum ar intra un prezervatic, singur asa, fara sa fie pus pe ceva contondent?

| dianadiana123456 explică:

Nu... eu cu iubitul meu am făcut cu prezervativ.