| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data dupa ce fac sex cu iubitul meu am dureri groaznice de burta.Acum ma innebuneste. Ma doare mai jos de burta...Imi puteti spune ce se intampla? Mentionez ca au trecut 24 de ore...

Răspuns Câştigător
| baby_1864 a răspuns:

Este foarte probabil sa ai ovare micropolichistice ( este una din cele mai intalnite probleme in astfel de situatii). Exista si alte probleme care pot fi raspunzatoare pentru durerile abdominale in urma raporturilor sexuale, asa ca ar trebui sa mergi la medic.Nu e nimic "de speriat", probabil iti va face o ecografie pelviana si cu asta ai scapat de tot consultul in maxim o ora dupa care vei urma tratamentul prescris.Succes.

3 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Heiiii

Du-te la un doctor sa te consulte si el sa-ti spuna ce ai deoarece noi nu stim ce ai si de ce ai aceste dureri groaznice de burta

Foarte ciudat thinking

Bafta!
Pa, pa ^^

| TommyMiller a răspuns:

Mergi la ginecolog

| brandiburu a răspuns:

Dar la medic de ce nu te duci?