| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta incepi sa faci sex? pun fundita.

Răspuns Câştigător
| liviu42 a răspuns:

Varsta ideala la maturitatea organelor sexuale, 18 ani, in nici un caz la 13 precum multe fete de pe aici.

6 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Eu am facut la 5 ani love struck

| ToxicGirl a răspuns:

Cum a spus si CHR.cand te simti pregatita.la noi la scoala a venit o data un pshiholoc si ne-a spus ca nu prea conteaza varsta.si nu trebuie sa o facem doar pentru ca suntem curiosi cum e. daca o faci nu trebuie sa te gandesti dupa "gata.nu mai sunt virgina." in sensul ca ai scapat si so sfarsit nu mai ai treaba.din contra.e un nou inceput.si dupa ce incepi trebuie sa continui deoarece iti cere organismul happy

| Balmung a răspuns:

Mai daca is apt sexual de la 14...eu si acum la 17 as incerca... fata potrivita sa vinalaughing

| Kristtine a răspuns:

Faci sex atunci când te crezi pregătită, când eşti sigură că poţi face acest lucru. Nu vârsta conteazăhappy

| eurynomus a răspuns:

Ce varsta ai?

| looolliika a răspuns:

Pai... de obicei de la 18 ani... dar sun =t si cazuri in care o faci mai devreme. iar sub 14- sau 15 ani nu-mi aduck aminte thinking e considerat viol. happy