| unstricat a întrebat:

La ce varsta incepi sa faci sex?

Răspuns Câştigător
| lavyBandB a răspuns:

In urma unui sondaj adolescentii din ziua de azi isi incept viata sexuala in jurul varstei de 16 ani asta si datorita informatiilor de care dispunem. Oricum dupa parerea mea fiecare e liber sa-si aleaga momentul acela...Eu inca nu mi.am inceput-o si daca ma intrebi cand.sincer nu stiulaughingcand va fi va fitongue

2 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

Atunci cand esti pregatita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facut la 14, poate varsta e mica dar pana la urma ce e varsta? O cifra, doar o simpla cifra pe hartie si in mintea noastra.
Dar cel mai bine e de la 18, ca sa fii responsabil pentru ce faci.

xoxo, didi kiss