| Mihai1765 a întrebat:

De la ce varsta v-ati inceput viata sexuala si cum a fost?

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

19 ani, el 20, ne-am dezvirginat reciproc.
A fost superb.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

21. Memorabil, relaxant.
Tu când o să o începi?

| Sofer a răspuns:

A fost fain pana am intrat in ea si nu mai stiam cum sa ies. Zicea "Hai nu te opri! Dai, dai baiatu' meu"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Sofer):

Omg }}}

| Patronu1 a răspuns:

La 15 ani. Nu regret nimic, nu ma durât, nu mi-a curs sânge și nimic, atâta doar ca nu m-a ținut prea mult (5 minute maxim). Al doilea număr a fost parca mai bun. A fost un pic cam devreme dacă ma întrebi acum, dar vad ca mai nou moda e la 12 ani sa fie fete cu *** rupta, înseamnă că eu care sunt băiat, sunt mai de moda veche dacă am așteptat atât. Bafta!

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Like

| RAY a răspuns:

Cand o sa imi intalnesc jumatatea promisa de Dumnezeu, sa nu uitam ca uni profeti ti-ai gasit jumatatea la 600 de ani, tot atunci au facut si copii, trebuie sa-i reamintesc la dumnezeu ca in prezent nu se traieste atat de mult

| Sofer a răspuns (pentru RAY):

Da mersi. laughing Nu te pune cu femeile cand stiu ce vor.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

De asta slabesc si o sa fac culturism ca dumnezeu imi da sigur o nifomana