| monykutza a întrebat:

De la o vreme iubitul meu nu prea ma mai suna decat atunci cand vrea sa ne intalnim si asta se intampla odata la cateva zile uneori nu ne vedem cu saptamanile. Ce s-a intamplat cu el, oare are pe alta sau are treaba? ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| FataFaraSentimente a răspuns:

Vrea sa ia o pauza, sau ii trebuie timp sa se gindeasca, sunt multe cauze ce ar putea fi, eu zic sa-i dai ceva timp iar apoi sa va vedeti si sa vorbiti.

2 răspunsuri:
| DuLcyK a răspuns:

Daca ar avea treaba ar putea sa-si faca timp pentru cateva minute sa te sune, eu cred ca mai degraba s-a indragostit, sfat: dai repede papuci inainte sa iti de a el tiewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate fi oricare varianta, poate a intervenit rutina. Incearca o schimbare in relatie.