| MladinA a întrebat:

De un timp am aflat ca ma place o fata... M-a intrebat una din prietenele ei daca o plac, am zis nu.Am inceput sa ma indragostesc de ea, si l-am pus pe fratele ei(cel mai bun prieten al meu) sa o intrebe daca vine la o tura cu rolele. A doua zi ea a zis nu!?! Am mai invitato de vreo 3 ori, dar tot nu, Mai are rost sa incerc?

9 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Da, daca ii zici ei direct ce intentii ai. Daca renunti acum e posibil sa pierzi ceva. Si probabil ea a refuzat din orgoliu. Deci nu strica sa mai incerci. bye

| Stefania a răspuns:

Heii tu=p~. Fata zice nu pentru ca e indragostita si se simte rusinata /genant ca ai aflat ca te iubestehappy. Daca chiar o placismugatunci de ce nu faci rost de id-ul eismug? Ar iesi cevawinking. Incercarea moarte nu arewinking.

| psihox a răspuns:

Mai, tincule, deja dragoste la un pusti de clasa a treia? Peste cativa ani, dupa ce vei avea o meserie.

| guardian_angel:X:X a răspuns:

Dupa cum sti noi fetele suntem mai timide (nu toate) fata sa rusinat ca orcare alta fata. Daca incerci sa te indragostesti de ea trebuie sa stii mai mult timp in preajma ei...winking Incearca in continuare nu renuntawinking

| Miu_6243 a răspuns:

Probabil e suparata ca ai zis ca nu o placi.Ar trebui sa vorbesti cu ea sau cu prietena ei sa-i zici ca te-ai indragostit de ea happy

| AleB a răspuns:

Sigur. Ea a spus nu deoarece sa simtit rusinata ca prima data tu ai refuzato.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mai, tu il pui pe fratele ei s-o intrebe? De ce n-o intrebi tu sa vezi ca-ti spune ca vine.

| stefania1997 a răspuns:

Da, mai are.ea este suparata.su acum vrea sa te rasplateasca cu aceeasi monda...dar nu conteaza...e clar ca te place mai incearca si fai mici srprize, bafta Funda?

| MladinA explică:

Psihox sunt in clasa a 7-a!