| Anonim231512352 a întrebat:

Aeara am avut o convorbire cu o fata.Am inceput cu o intrebare. Am intrebato daca are prieten. Mia raspuns ca Nu.Am inceput sa-i fac complimente, drept ca nu eram doar eu care o place pe ea, dar eu am fost primul care i-am spus de asta. Ea a intrebat dc toti baietii se indragostesc de ea. Am mai vb noi, m-a intrebat ce e asa special in ea, i-am spus tot ce simteam, si la urma i-am spus ca nu-i pot spune tot in cuvinte.Problema e ca ea a zis ca pana nu termina 9 clase nu vrea sa aiba prieten, deoarece.a zis ca nu are timp. Iar dupa 9 clase se duce la colegiu, pe cand eu raman pana in clasa 12 aici..Pana la urma am ajuns la o parere ca sa raminem doar prieteni, dar eu nu pot sa ma uit la ea ca la un prieten. Ce sa fac? In tot acest timp mam purtat cu ea dragut, nu am jignit-o, am fost amabil. Am primit de multe ori si niste pupici din partea ei.(pe obraz). Chiar nu stiu ce sa mai fac.Astept va rog sfaturi!

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Inseamna ca si ea te place de a facut asa incat sa stea cu tine in banca dar eu cred totusi sa o iei incetisor, poate eforturile tale vor fi rasplatite

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ti la ea multumeste-te deocamdata numai cu relatia de prietenie, poate ea chiar nu vrea sa aiba prieten acum

| Anonim231512352 explică (pentru mona):

Dar nu ma pot uita la ea ca la un prieten...Intelegetima...
Aseara i-am trimis un sms si i-am ceva de genu '' M-am gindit ce am vb.Dar eu nu ma dau batut asa repede". Astazi la lectie a rugat-o pe colega cu care stateam in banca sa se mute cu locurile.Si toate lectiile am stat cu ea in banca. Eu cred ca asta si astepta sa-i zic. Ce credezi tu?

| mona a răspuns (pentru Anonim231512352):

Inseamna ca si ea te place de a facut asa incat sa stea cu tine in banca dar eu cred totusi sa o iei incetisor, poate eforturile tale vor fi rasplatite

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca tii la ea cu adevarat asteapt-o pana cand va putea fi "disponibilia".
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cam ce ai vrea sa fiti, iubiti?

| Anonim231512352 explică:

Eu vreau sa fiu cu ea impreuna ...Relatia asta e ceva mai mult decat prietenie.''Iubiti'' nu devii deodatahappy

| maria2a a răspuns:

Pastreaza legatura cu ea pana cand va veti intalni. Succes!