| anonim_4396 a întrebat:

De unde iau prezervative? Am așa o rușine pe mine ca am vrut sa iau o data si am cerut Strepsils rolling on the floor...m-am blocat. După daca iau afla tot satul

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Tragi o fuga pana in cel mai apropiat oras mergi la orice farmacie sau supermarket si ai rezolvat problema. Daca cumperi mai multe poti face si o afacere vanzandu-le altora ca si tine la suprapret cat sa-ti scoti macar cheltuielile de transport/calatorie. laughing

11 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De cand e o rusine sa faci sex protejat?
Cred ca mai mult de 13-14 ani nu ai. Daca nu esti in stare sa ceri un amarat de pachet de prezervative, sigur nu esti in stare nici sa le folosesti.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Mergi la oraş şi le cumperi din super/hiper-market, te serveşti singur de pe raft ( NU trebuie să le ceri la nimeni ) şi le plăteşti la casă happy

Toate cele bune.

| Emilian65 a răspuns:

Si daca satul, ce se intampla?

| SkyPilot a răspuns:

De la farmacie. In supermarketuri trebuie sa aiba o sectiune d planning familial.
Mergi in alt sat sau la oras. Cred ca ai o bicicleta, nu?

| Lawliet14 a răspuns:

Comanda de pe net daca sunt originale sau ia de la o farmacie non-stop sau de la supermarket cand nu e aglomerat. Foarte proaste unele asistente de farmacie tinere, dar poate ca tu esti problema si ele sunt singure. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Le comanzi de pe net.laughing

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Mai rau e sa nu iei, si sa te afle satul dupa ce iubita apare cu o ditamai burta laughing

| e1xtz a răspuns:

Macar ai cu cine sa le folosesti?
Daca ai lasat datele corect n-ai nici 14 ani.In fine, cel mai simplu este sa mergi la magazine mai mari(in centrele comerciale eventual), de unde le iei de pe raft, mai iei si altceva pe langa, le pui pe banda la casa di gata.

| Dendoris a răspuns:

Ce sa faca un copil de 14 ani cu ele? o.0

| Alex_Bodringa_1984 a răspuns:

Du-te in satul urmator. lasa rusinea acasa. sau vrei sa afle tot satul ca ai copil la o varsta frageda? asa si niste babe la farmacie, cumpara o minora prezervative, si toti vai ca domne copii astia cum au ajuns ca noi la varsta noastra nu stiam asa ceva, ne era rusine. --- m-am luat de ele, si ce ai fi vrut sa faca fara prezervativ sa faca la 15 ani copil? cum e mai bine precaut sau sa ii fie rusine de prostia unora?

| Popescu_Mihai_1990_MCRs a răspuns:

:)))) rade tot satul:))) esti nebun, nu trebuie sa-ti fie rusine!

http://www.prezervative.net

Daca tot nu reusesti sa-ti iei, uite, intra pe site-ul asta si poti face comanda online, iti vine acasa, vine ambalat discret, am comandat eu si sunt ok. Si plus ca pretul e foarte mic, 1.5 lei pe bucata!
www.prezervative.net