| unwanted34 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum port sa ma comport cu o fata care ma place

3 răspunsuri:
| buli a răspuns:

Trebuie sa te comporti frumos, daca si u vrei sa fi cu ea, ii raspunzi la orice intrebare, la orice iti face, faci glume cu ea, stai cu ea mereu, incerci sa o faci sa se simta bine in preajma ta.

| cookie_1240 a răspuns:

In primul rand, sa o placi si tu
apoi totul vine de la sine...

| chibi...maya a răspuns:

Buna! imi face placere sa iti raspud la intrebare, mai ales ca sunt fata. incearca sa afli mai multe despre ea. sau pur si simplu sa ii pui intrebari de genu:,, cu ce autobuz mergi acasa?,, sau,, imi spui te rog cat e ceasul?,,. incearca sa iti petreci timpul cu ea. iar dupa ce o cunosti mai bine incearca sa flirtezi cu ea: sa ii faci cu ochiul sau sa ii zambesti. acestea sunt cele mai apreciate de o fata. si apoi sa o inviti in oras, la un suc.sau daca iti e rusune sa fiti doar voi doi incerca sa planiuesti o vizionare a unui film impreuna cu prietenii si sa o chemi si pe ea.ar fi o ocazie nemaipomenita sa o saruti sau ca flirtezi cu ea. sper sa iti foloseasca raspunsul meu si sper sa imi raspunzi si tu la al meu(am doar unul pentru ca sunt noua pe acest sit)