| valerian a întrebat:

"De vreo luna comunic cu o fata pe net peste doua zile ne-am intzeles sa ne intalnim, sa ne vedem, vreau sa plec la ea si nici nu stiu ce sa-i spun si care va fi reactzia ei... dati vreun sfat, ce sa fac sai plac"

2 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Fii tu insuti, fii sincer, respectuos, asculta, pune intrebari, vorbeste despre tine, fa glume, daca iti place de ea arata-i asta; succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohooo. ce misto-i la calculator.cand e vorba de intalnire va tataie curul. dar daca trebuia sa o agati, pe strada, in parc, la film, si sa o si convingi ca esti baiat bun, trespectuos si ai intentii serioase ce faceai? la tine e mult mai usor, fiindca ai un punct de plecare.va cunoasteti deja.