| DanielRoleplaY a întrebat:

Buna TPU.Am 16 ani si peste 1 saptamana ma duc la iubita mea care are 14 ani, ea vrea sa facem dragoste, dar nu stiu cum sa incepem adica conversatie, emotie, cum? E virgina si cred ca o sa o doara, deci cum ar trebuie sa incep?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

EA vrea, sau doar TU vrei, și ea doar a a acceptat?
În oricare dintre situații, cel mai bine pentru moment să vă limitați la peting. Adică doar să mimați actul real, fără penetrare.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La 14 ani daca parintii ei afla, ai incurcat-o!
Tu puscarie direct pentru sex cu o minora, ea, daca-i rebela, direct casa de copii!

| doctorandus a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca diferenta de varsta e mai mica de 3 ani, nu ajunge la nicio puscarie.

| Violleta2022 a răspuns (pentru doctorandus):

Ceea ce spui despre diferenta de varsta este o aberatie!

Uite aici legea:
Art. 198 Cod penal Actul sexual cu un minor INFRACŢIUNI PRIVITOARE LA VIAŢA SEXUALĂ

"Actul sexual, de orice natură, cu o persoană de sex diferit sau de acelaşi sex, care nu a împlinit vârsta de 15 ani, se pedepseşte cu închisoare de la 3 la 10 ani şi interzicerea unor drepturi".

sursa:
http://legeaz.net/cod-penal-actualizat-2011/art-198-cpen

| doctorandus a răspuns (pentru Violleta2022):

"(5) Faptele prevăzute în alin. (1) şi alin. (2) nu se sancţionează dacă diferenţa de vârstă nu depăşeşte 3 ani."

http://legeaz.net/noul-cod-penal/art-220

| Emilian65 a răspuns:

Atentie! Nu este bine ce vreti sa faceti la varsta voastra.

| syd2 a răspuns:

Mai bine nu faceti.

| UzOm a răspuns:

Și așa poți distruge inocența unui copil. Foarte frumos!