| IIIx333III a întrebat:

De ziua lui ii voi cumpara iubitului meu un cercel de argint. Implineste 14 ani. Sunt din Bucuresti si nu stiu unde as putea gasi magazine sau... orice care sa aiba cercei de baieti. Sunt din zona Berceni.

1 răspuns:
| Brandusha16 a răspuns:

In IDM, la Obor sau in gurile de metrou la Unirii 1 si 2. Eu de la Unirii 1 de jos am luat obiecte din argint si sunt si ieftine. (Acel magazin se afla inauntrul gurii metroului, aproape de casa de bilete). In IDM sau la Obor n-am fost dar am auzit ca e si acolo. Sper ca te.am putut ajuta si "la multi ani" iubitului tau! big grin