| mario a întrebat:

Dece un barbat este rege daca se culca cu 100 de femei iar o femeie este C***A daca face acelasi lucru?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Barbat-Afemeiat curvar sau Gigolo, Femeie-panarama sau actrita porno, deci asta e teoriawinking

| Crisu a răspuns:

In fata prietenilor poate e rege, dar adevaru` e ca e curvar.Si femeia pai.nu trebuie sa fie la ambele sexe la fel?

| andreea_9470 a răspuns:

Din punctul meu de vedere nu este niciun fel de rege. nici pe departe. ei se considera asa si vor sa arate lumii ca ei pot cuceri orice fata si ca toate cad in bratele lor. si de fapt nu e asa. dar trebuie sa ii lasam sa se simta importantiwinking

| YourDailyApple a răspuns:

Pentru ca o cheie care deschide mai multe lacate e misto, dar un lacat deschis de mai multe chei e naspa big grin.

| lastman024 a răspuns:

Da barbatul are voie sa se duca la curve, iar femeile au voie sa se duca la barbatii laughing oricum e o lege a naturii, daca atractia fizica o cere o dai dracul de orgoliu si treci la fapte. fetelor, daca aveti acasa un iubit nu prea frumos, nu prea se mai ocupa de voi, deja are burta si vi se pare nasol, iar deodata apare unul bine facut, muschi pe el, tate, patratele, miroase bine, unul care trezeste in voi toate instinctele, in cazul acesta arata-mi mie fata care ii spune nu lu asta plin de muschi laughing) asa e si la barbati, daca o fata se da la tine si arata al dracul de bine, uiti de toate, dar nu devii rege, devii curva masculina, in fond dumnezeu spune sa nu prea curvim, deci sa curvim avem voie laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| bitek a răspuns:

Cine spune treaba asta este cam inghesuit mintal! gandirea asta o avea bunik cand era mai tinerica! adica un baiat are voie sa mearga la c... e si este baiat de baiat iar o femeie daca merge este c... a? nu si iar nu! am zis si am sa o mai zic! mentalitate de 2 lei pentru cei ce sustin ideea asta! multumes

| mister08 a răspuns:

Dupa 100 de femei ce devine? imparat? iar femeia care se culca cu 100 de femei e regina Angliei laughing

| lory_8987 a răspuns:

Pai frate un barbat nu e rege adica poate asa se crede el dar poate ca si el e curva in varianta masculinalaughing. Femeia e curva pentru ca s-a culcat cu atati barbati.iti spun de acum ca a fost raspunsul unei fetelaughing