| marixoxo a întrebat:

Un barbat daca se culca cu 10 femei este considerat gigolo, dar o femeie care se culk cu 10 barbati este considerata curva... dc?

Răspuns Câştigător
| clauss a răspuns:

Gigolo e acela care o face pe bani, barbatul care se culca cu 10 femei se numeste curvar, iar femininul curva, alta explicatie nu am

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alta explicatie mai buna decat clauss nu am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite cum sta treaba... o cheie care deschide mai multe lacate e o cheie "meseriasa", un lacat care se deschide cu mai multe chei e un lacat " nu foarte bun"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O cheie ce deschide mai multe lacate este o cheie foarte buna... Dar un lacat ce se deschide la mai multe chei este un lacat foarte prost...