| davidu_3473 a întrebat:

Deci, am 16 ani de abia impliniti...clasa a 10...
Este o fata care cam tot timpu o vad ba prin parc, ba prin oras(ea este in a 9-a), si cam tot timpu se uita in ochi la mine si cateodata si mai zambeste. Din cate am auzit ar avea un prieten in a 10-a care este cam praf.(ei amandoi de la alt liceu)
Ce parere aveti? sa incerc pe ei sai despart ca as putea sa-l rezolv pe baiatu alahappy...sau alceva ce as putea face?

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

In primul rand sa vorbesti cu ea.Pe auzite asa nu se poate lega nimic. Si daca te bagi intre ei oricum nici nu stii ce va fi dupa, nu cred ca o sa vina a tine.Bagate in seama cu ea, esti baiatwinking!

| Lost0in0your0memories a răspuns:

Deci. daca fata te priveste si iti zambeste inseamna ca ii esti simpatic si ca nu ii esti chiar indiferent. sunt fata si tio spun din experientalaughing( exact in sit asta sunt si eu)... parerea mea e sa incerci sa te apropii de ea dar nu asa cu vrajeli si tot tacamul ci sa o faci subtil. in ziua de azi nu se mai respecta faptul ca ai prieten asa ca nu zic ca nu ai putea sa te bagi peste baiatul respectiv, desi sa stii ca uneori( mai tot timpul) roata se intoarce si ti se cam plateste cu aceeasi moneda. dc nu incerci sa o faci pe fata sa vada singura ca esti mai bun ca prietenul ei actual si nu sa te bagi in relatia lor fiindca ai putea tot tu iesi sifonat avand in vedere ca sunt mari sanse ca fata sa te considere vinovat de despartirea lor si sa stii ca intotdeauna un fost are prioritate in fata nunu" nou" ca sa zic asa.

| Pedala a răspuns:

Rezolva-l pe ala! Doar asa poti sa ii demonstrezi ca esti "adevarat". Iti spun sigur ca merge. De fiecare data cand imi zambeste o fata, femeie, ii spun ca are gusturi de krahat, ma duc ii caut prietenul si il sparg in bataie. Ea vede ca sunt macho, ca pot sa am grija de ea ca femela, pot sa imi protejez teritoriul si ca am iq-ul sub maimuta. Perpetuez specia, transmit genele mai departe si asigur inca o generatie de idioti.

Daca se intampla sa iti zambeasca o fata care nu are prieten, spargi in bataie pe cineva aleatoriu. Daca aranjezi un baiat, efectul e cel de sus, daca bati o alta femeie, ii arati ce i se intampla daca te refuza.

Succes!

| lollopop a răspuns:

Vorbesti mai intai cu easmug
Vezi ce ieseee...
I`ai id de mess, nr de tell, cevasmug
tongue
si daca te placeee... O sa se desparta de ăla oh go on

| alicool a răspuns:

Pai ai putea sa o intrebi daca te place si daca da daca vrei ii poti spune sa se desparta de ala ca si tu o placi.
Eu asa as face