| elllaa a întrebat:

Deci am ajuns sa nu imi mai inteleg prietenul deloc,daca la inceputul relatiei,adica acum un anthinking, totul mergea bine si frumos si niciodata nu avea nimic sa imi reproseze( si nu e vorba ca tinea pentru el ca sa nu zic ca e cicalitor,pur si simplu nu il suparau cu nimic actiunile mele)insa acum daca il sun nu e bine,daca nu il sun iar nu e bine, daca fac ceva si el imi spune sa nu mai fac acel lucru il inteleg, dar mai apoi tot el imi reproseaza ca nu fac acel lucru, de cele mai multe ori se contrazice atunci cand se argumenteaza si chestii asta ma baga in derutastraight face si inca o chestie uite de exemplu cum s-a intamplat azi :l-am sunat cam pe la ora 2 (el nu are minute) prima data nu mi-a raspuns apoi am sunat din nou si s-a rastit la mine zicandu-mi ceva de genu: ce vrei?(cand el de fapt imi spusese cu cateva ore inainte sa il sun si sa il anunt cand ajung acasa).La un momendat chiar m-am enervat si i-am zis ca nu mai stiu cum sa il multumesc si ce sa fac astfel incat sa ii convina si lui la care el mi-a zis: pai esti fata ar trebui sa stii:-s. Poate a mai trecut cineva prin asta si ar putea sa ma sfatuiasca si pe mine intr-un fel.multumesc kiss

1 răspuns:
| catalinalina a răspuns:

Probabil trece printr-o perioada dificila, dar s-ar putea sa vrea tot ce vrea orice baiat, si prin asta ma refer la contact sexual.