| anonim_4396 a întrebat:

Deci am cunoscut un baiat aici, si de cateva zile vorbim, si el mi-a spus ca ma iubeste deja, si ca ii place de mine, si ca se desparte de prietena sa cu care avea o relatie la distanta, dar erau asa adorabili, ca sa fie cu mine. Insa problema este ca eu de 2 luni sunt cu un baiat, si il iubesc foarte mult si nu pot renunta la el, oricat de romantic ar fi celalalt. Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Wihox a răspuns:

#cruce #undeestituTepesDoamne

| Danysan a răspuns:

Alege cu Inima happy. Cand spui de cel cu care esti ca il iubesti e posibil sa o faci tu nu stiu daca si el tine la tine la fel.Clar e ca iti lipseste ceva. Uneori cand faci asta ceva iti lipseste din relatia pe care o ai sau ..nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu se merita.winking Ramai cu cine esti ca mai mult ca sigur iti e mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| Kirito21 a răspuns:

Spune-i adevarul ca iubesti pe altcineva nu ii da sperante degeaba baiatului.

| dadionetwothree a răspuns:

Serios? Deja sa te iubeasca, ce enervanta poate fi chestia asta uneori, vai.
Nu apleca urechea la tot ce iti spune celalalt. Esti intr-o relatie, il iubesti si punct. Eu cat am fost intr-o relatie nici nu vorbeam cu altii. Si oricum, nu cred ca vrei sa desparti un cuplu, no?winking

| trista12 a răspuns:

Pai tu chiar ai vrea o relatie cu un baiat care dupa 3- 4 zile de vorbit pe internet renunta la relatia sa si face declaratii peste declaratii?