| andra4u a întrebat:

Am o relatie de cateva saptamanii cu un baiat care se comporta superb cu mine.Cu toate astea eu sunt foarte distanta, el tot insistand sa fiim impreuna iar eu acceptand dupa multe insistente.Am spus sa ii dau o sansa.In schimb ieri am vorbit cu prietenul sau cel mai bun. Se pare ca aceasta relatie de prietenie a luat o alta intorsatura, el spunandu-mi ca simte pentru mine ceea ce nu a simtit niciodata pentru o fata, vorbeste foarte frumos.Mentionez ca el este in acest moment intr-o relatie si el, dar spune ca nimic nu mai e ca inainte si ca ar vrea sa renunte. Cu toate ca vorbim de doar doua zile, am inceput sa tin la el, ma gandesc la el si cand sunt cu actualul meu iubit. Oricum, in fata mea nu are nicio sansa pana nu se desparte de prietena lui. Nu stiu pe cine sa aleg: pe cel cu care sunt acum si pentru care nu simt nimic, cu toate ca el ma iubeste mult si l-as face sa sufere sau pe prietenul sau cel mai bun?

4 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

Esti sigura ca e sincer cu tine cel ce iti marturiseste toate alea si ca nu vrea sa cazi in plasa ca sa vada prietenul tau daca ii esti de incredere si merita sa se comporte asa cu tine sau nu?

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cu amandoi deodata e cel mai bine! Si fa o clisma inainte sa nu-i murdaresti de rahat!

| geologul a răspuns:

Analizeaza bine e decizia ta nu trebuie sa decida altu pentru tine

| AweSomee a răspuns:

Si eu am momentan o relatie de 4 luni cu o fata. dar totul s-a racit intre mine si ea. dar inca nu am spus ca vreau sa se termine tot. Momentan imi place mult de o fata si as renunta la fata cu care am acum o relatie pentru ea. nu e vorba ca le schimb ca pe ciorap. e vorba de mentalitate. Baietiilor le plac fetele cu o mentalitate cat mai frumoasa. asa ca nu mai fi distanta de el ca poate cine stie. iese o relatie frumoasa.