| deepL a întrebat:

Deci am facut-o cu prietena mea a doua zi dupa ce i-a trecut ciclul si nu mi-am dat drumul (nu foloseam prezervativ). posibil sa ramana insarcinata?

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Riscul este intre 4% (daca menstruatia a durat 4 zile sau mai putin) si 10% (daca menstruatia a durat 7 zile).

| smerti a răspuns:

Sa stii ca cite odata poti sa ejaculezi fara sa simti sau macar fara sa iti dai seama. Cehestia se petrece in felul urmator mai inti se ejaculeaza putina sperma si mai apoi peste citeva clipe incepi a avea orgasm si sa ejaculezi. Asa ca ia seama.

| JsTX000 a răspuns:

S-a dovedit ca esista spermatozoizi in lichidul presmermatic(folosit pentru lubrifiere) pe care nu iti dai seama cand il elimini, i-as recomanda prietenei tale sa faca un test de sarcina

| Sandilau a răspuns:

Pai daca nu ti-ai dat drumu in ea cu ce sa ramana cu aer? Nici o sansa. Poate doar cu fluidele altcuiva happy

| Vanessa12 a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumul, nu. eu am facut-o si cand eram si nu s-a intamplat nimic