| iulicab a întrebat:

Deci, am făcut petting cu iubitul meu, sunt virgina, nu m-a penetrat și nu s-a frecat de vaginul meu. Doar m-a atins puțin, asta s-a întâmplat acum o lună.
De atunci, acum 4 zile mi-a venit menstruația care a durat 5 zile și nu a fost foarte abundenta, schimbam cam 2 absorbante pe zi. Odată ce nu m-a penetrat, logic că nu a ejaculat in mine. La 3 zile după ce mi s-a terminat mi se scurgea din vagin ceva mai consistent maroniu iar după încă câteva picături de sânge. Eu am zis că mi se curăță vaginul, dar nu știu. Pe toate porcăriile de site uri vedeam că poți fii însărcinată, dar va rog sa mi explicați daca pot sau nu... Sunt foarte speriata
Nici nu a băgat capul în vagin, absolut deloc.

5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ti-am mai raspuns la intrebarea asta si ti-am zis mai mult ca sigur nu ai cum sa fi insarcinata! nu stiu de ce nu m-ai crezut... laughing
Acum iti spun 1000000% sigur nu esti insarcinata! Ca corpul tau emana tot felul de lichide asta pentru ca se fac schimbari in corpul tau nu ca ai fi insarcinata! nu prea ai idee cum se concepe un copil dar nu-i nimic, inveti!

| Sofer a răspuns:

Nu ai șanse de a fi însărcinată.

| Floridori a răspuns:

Deci dupa aproximativ 30 de intrebari de genul, la care ai primit raspunsuri destul de serioase si destul de multa informatie, tu continui sa intrebi acelasi lucru.

Daca nu esti de acord cu ce ti s-a spus aici, atunci citeste si informeaza-te singura cum se formeaza o sarcina.
In orice caz, nu se formeaza cu transfer telepatic de spermatozoizi si cu menstruatia care deja ti-a venit.Nici natura si nici stiinta inca nu au ajuns la asemenea performante.

Citeste si informeaza-te! Nu doare!

| palaxce111 a răspuns:

Daca vrei sa te ajut trebuie sa vb in pv pe sau ceva ca sunt prea multe detalii

| DDMaria a răspuns:

Nu esti insarcinata. Saaaaau ti-a venit peste sarcinawinking asta cu "mi-a venit acum 4 zile si a durat 5 zile" este absolut fabuloasă. Ca sa nu ai dubii si sa nu mai pui intrebari la care doar Smaralda clarvazatoarea iti poate răspunde, faci un test de sarcina. Ce mare greutate? Simple as that.