| Andreea_Laura_1995_ZEqj a întrebat:

Deci... Am făcut sex neprotejat cu iubitul meu cu aproximativ 10 zile înainte să îmi vină menstruația (acesta nu si a dat drumul in mine), la câteva zile mi a curs mai puțin sânge decat la menstruație... În fine am așteptat până s-a făcut aproape o lună de la ultimul contact. Mi am facut un test de sarcină care a ieșit negativ si tot in ziua aceea mi a venit menstruația ( mi a curs destul de mult si m a tinut ca deobicei), am stat liniștită până luna asta la care mi a întârziat câteva zile, dar la fel mi a venit ( a curs destul demult si m a tinut tot la fel demult), dar nu știu ce se intâmplă cu mine de 3 zile nu am pofta deloc de mancare dar as bea apa incontinuu și mă doare stomacu... Oare exista riscul să fiu însarcinata sau mi se întampla cu lipsa poftei de mancare din cauza stresului ca ma tot gandesc daca sunt sau nu?

Răspuns Câştigător
| numainteresezideloc a răspuns:

Pai...sters, alimentatia necorespunzatoare. Sunt multi factori. Exclude sarcina.

5 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Lipsa poftei de mancare nu e un simptom, poate pofta sporită de mancare, nu cred ca esti însărcinată, dupa cate ai spus, nu cred.

| Ruxandra15 a răspuns:

Oboseala. Cand esti oibosit, stresat bei o groaza de apa. Uita-te la astia cu examenele care umbla cu pet de 2 litri la ei

| KMaddieK a răspuns:

Uneori in "preajma" menstruatiei mie imi piere pofta de mancare. Nu esti insarcinata. happy

| Iridescent a răspuns:

Sa o mai faceti asa neprotejat ca e plin orfelinatul.

| Koyzu a răspuns:

Sincer sa fiu mergi la un doctor si fa-ti niste teste de sange. Daca bei multa apa este posibil sa ai inceput de diabet.Si cu siguranta nu esti insarcinata.