| Andreea_Laura_1995_ZEqj a întrebat:

Bună... Oare de ce mă tot balonez, imi chioaraie mațele și pur si simplu nu am poftă de mâncare (oare de la stres nu am pofta de mâncare?) sau este vorba de o sarcină?, dar am avut ultimul contact sexual în urmă cu aproximativ 3 luni ( nu a ejaculat în mine), asta s a intamplat inainte cu 10 zile de menstruație dar la câteva zile mi a curs vreo 3-4 zile destul de mult sânge, iar urmatoarele 2 luni mi a venit menstruația doar ca in date diferite și m a tinut la fel de mult si mi a curs o cantitate destul de mare. Oare există riscul să fiu insarcinata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi si noi de unde vrei sa stim? Sunte m noi doctori? Mergi frumos la medicul tau de familie, cere i trimitere la analize, si intr o dimineata la prima oră te duci frumusel la analize, dar analizele se fac pe stomacul gol, nu ai voie sa bei nici apă.

| Sergiu1996 a răspuns:

Pune-ti mintea la contributie!