| efimash a întrebat:

Deci am facut sex si am ejaculat prima oara in vagin si am continuat mai departe a durat vreo 15 secunde si pina la a doua ejaculare a durat aproximativ o minuta si iarasi am ejaculat la ea in vagin, dar a 3 oara deja nu putem ejacula si simteam cum se inmoaie penisul de ce asa?
de ce am ejaculat asa repede primele doua ori dar a 3 oara nu am putut de ce asa?
dau funda.

8 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Nu te sperie gândul că eşti tătic?
Tu îţi faci probleme de număr?

| efimash explică (pentru FataCuChitaraMunților):

Nu imi fac griji, are sterilet

| raMLesS a răspuns:

Ejacuezi la ea în vagin doar dacă vrei un bebe, deci dacă nu vrei vei avea mari probleme, practic eşti tătic laughing.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Pentru ca esti incepator.antrenamentul e cheia.

Felicitari pentru un posibil copil, totusi!

| KMaddieK a răspuns:

Asa e firesc sa se inmoaie dupa. Ejaculezi prea repede fiindca nu te poti controla si cred ca esti la inceput.

| Klandestin a răspuns:

Sau prea multa laba

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

De aia, esti la inceput happy
Sa ma inviti la botez, ok :?

| Lulilu a răspuns:

E normal! Viteza nu e cheia