| salampesistem a întrebat:

Deci am o intrebarelaughing. Stiti fazaa cu anticonceptionalele ca sa nu iti vina stopu, ok, e adevarata am facut asta odata si a mers. dar intrebarea mea este daca in timpul asazisei menstruatii oprita cu aceste pastile, faci sex, se poate declansa si sa iti vina?happy

2 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

Stai asa. Ti-e frica de asa ceva? In primul rand ca probabil ai anumite simptome inainte sa se declanseze propriu-zis, in orice caz nu incepe sa iti curga siroaie fara sa te "atentioneze" inainte. In al doilea rand, exista prezervative si sunt foarte recomandate in general. In al 3-lea rand e sange nu rahat, care e treaba? Lasand gluma, nu, daca iti place sa te joci cu hormonii tai din diverse motive atunci poti sa faci cat sex vrei tu ca nu iti va veni inate de cand e el "programat"...

| b3bitsa a răspuns:

Nu, stai lin, dimpotriva iti intarzie