| 354 a întrebat:

Deci am o nelamurire, tocmai m-am impacat cu fostul prieten, mi-a zis sa ne intalnim l-am asteptat o jumatate de ora dar nu a venit iar cand l-am intrebat de ce nu a venit mi-a spus ca a fost obosit, ideea este ca mi-a mai dat o intalnire si nici atunci nu a venit nici macar nu m-a sunat sa imi spuna ca intarzie sau ca nu mai vine, mi-a zis ca la ora 7 va fi acolo a doua oara nu l-am asteptat foarte mult dar totusi trebuia sa ma sune sa imi spuna ca intarzie nu? voi ce credeti ca face misto?

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Se vede ca nu s-a schimbat, a ramas la fel deci se vede ca ciorba nu mai e chiar asa buna reincalzita

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu cred ca face misto, cred ca e nesimtit!

Vrei sa (mai) stai cu un nesimtit?!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Greu de spus, pentru ca noi nu-l cunoastem, dar pare a fi un neparolist, care nu pare a te respecta si nici pe el, din moment ce se poarta asa! - punctualitatea si cuvantul sunt elemente principale si definitorii ale personalitatii (pozitive) a unui om!

| fgch a răspuns:

E o probabilitate destul de mare sa faca misto tongue.Dar mno, mai e si posibilitatea ca el sa fi fost atat de obosit incat pur si simplu sa uite.Insa, daca el chiar tinea la tine, crede-ma ca nu uita, si iti dadea un sms sau te suna cum ca nu ar mai veni sau cevawinking. Treci mai departe, uital si gaseste-ti altul mai bun happy. Bafta

| baiatulxboyx a răspuns:

Pai de ce v-ati despartit? Poate ca ti-ai batut joc de el sau macar asa crede el ca ai facut si de aia face si el la randul lui asa cu tine. Incearca sa iti dai seama.

| FetitSa a răspuns:

Eu zic ca da. mai ales ca s-a intamplat de mai multe ori happy. poate ca te-a luat doar din plictiseala pana isi gaseste pe altcineva happy.

| fallenangel2300 a răspuns:

Dupa parerea mea se vede ca nu i-a in serios relatie adica vreau sa spun ca se joaca cu tine o data nu vine, o data intarzie si ce stiu eu ce mai spune.Nu te merita daca se comporta in halul asta.Eu zic sa discuti cu el si sa-i spui ca sa i-a in serios relatia pentru ca asa nu va tine mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, face misto, e nesimtit, cauta altul, sunt o groaza