| forever4you a întrebat:

Buna dragii mei...sunt foarte confuza primul meu iubit l-am avut anul trecut prin octombrie suntem colegii de scoala insa niciodata nu vorbeam pana cand un prieten comun ne-a facut cunostinta si am inceput sa ne placem si am fost impreuna(el era pimul meu iubit) am fost impreuna 2 saptamani dar eu m-am despartit de el deoarace simteam ca ma sufoca eu nu puteam sa stau vezi doamne pana seara pentru ca mama nu ma lasa decat pana la 17:15 si el venea exact dupa ce eu plecam continuand asa ne-am despartit, credeam sa o sa fim prieteni dar nu a fost asa timp de 5 luni nu ma baga in seama imi vorbea urat chiar daca eu totusi inca il iubeam, prin aprilie dupa ce ne despartisem in noiembrie in aprilie anul` asta el mi-a luat nr de telefon si m-a sunat si acolo ne-am marturisit din nou sentimentele, si am stabilit sa ne intalnim, ne-am intalnit si ne-am impacat azi facem doua saptmani big grin si de cand ne-am impacat acum a doua oara nu ne-am mai certat adica acum este mai bine am analizat fiecare greseala de data trecuta si ne iubim foarte mult, insa el face multe greseli, cu intalnirile o ducem mai bine insa nu ne-am mia vazut de mult, si aseara am vorbit la telefon si mi-a spus ca daca nu ne vedem azi se supara rau pe mine, am iesit si el m-a sunat si mi-a spus prima oara ca vine intr-o ora apoi mi-a spus ca vine in jumatate de ora si pana la urma nu a mai venit deloc, nici nu stiu motivu` dar m-a lasat cu ochii in soarecrying si acum nici nu ma suna sa-mi spuna ceva, maine nu cred ca o sa mai pot iesi si de luni plec din oras si vin abia joisad va rog ajutati-ma nu stiu ce sa fac! FUNDA

5 răspunsuri:
| forever4you explică:

Benny esti tarelaughing

| GyeBaek a răspuns:

Poate prin asta vrea el sa iti arate ce a simtit el cand tu nu prea te vedeai cu el, daca vreti ca realatia voastra sa mearga fara greseli ar fi bine sa va va vedeti cat mai mult.

| 1992 a răspuns:

sad nu stiu ce sa zic,dupa prima relatie cu el esti sigura ca ai facut alegerea buna sa te impaci cu el? De fiecare data se inampla asa,nu fi sigura ca-l iubesti,a fost primul tau prieten e normal sa fi indragostita,cu timpul vei cunoaste alti baieti si vei avea din nou sentimentul asta,o sa te obisnuiesti,mai e pana iubesti.
Nu vreau sa-mi dau cu parerea despre el,dar nu cred ca merita chinul, mai bine altul care te intelege si-ti este alaturi, nu vine dupa ce pleci si nu lipseste de la intalnir.Asa nu se face, nu e atent cu tine deci...nu merita chinul.Ai putea totusi sa eu platesti cu aceeasi moneda, sa va dati intalnire si atunci cand el ajunge pleci si tu de acasa, sau ceva in genu.Ai grija de tine, nu merita, bafta multa!:*

| PredatoR a răspuns:

Buna Marya:*:* Draga... daca e ala de care mi-ai zis mie zii sa se impuste sau sa-si dea focwinking :*

| Rapper96 a răspuns:

Hmmm. probabil a vrut doar sa rada de tine... De obicei cand gandesti cu inima iese urath.