| Oana0000 a întrebat:

Deci am o poveste foarte trista si complicata si nu am cu cine vorbi. Deci cel mai bun prieten al meu nu mai vorbeste cu mine si ma simt rau il cunosc de foarte multi ani, de cand ne-am intaltit el a dat semne ca ma place, mereu vorbea cu mine cand ma desparte-am de cineva, cand ma simtea rau mereu imi era alaturi dar eu nu am observat asta si acum e prea tarziu crying. Dealungul timpului am avut mai multi prieteni si niciodata nu i-am dat nici-o sansa si cred ca plangea in fiecare zi ce egoista eram. Acum am l-am pierdut, nu mai vorbeste cu mine si nici nu ma mai baga in seama. Ce trebuie sa fac? crying

6 răspunsuri:
| Barbiiie95 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el sa-i spui ca iti pare rau pentru ce ai facut, trecutul ingroapa incet greseala.Succes.

| Ionela78 a răspuns:

Ca.daca tii la el incearca sa ii spui ca iti pare rau si ca acum ti-ai dat seama ce simte el pentru tine si ce simti tu pentru el.incearca sa iti ceri scuze cat mai sincer. spune-i ca ai fost atat de egoista incat nu te-ai gandit decat la tine dar acum ti-ai dat seama ce inseamna daca te gandesti numai la tine.bafta! funda?

| MyFirstLove a răspuns:

Spune-i ce simti cu adevarat pentru el, ii cam nasol era fix langa tine si la-i ocolit de atatea ori, daca tine cu adevarat la tine o sa te ierte happy

| Tiberius a răspuns:

Putin probabil ca o sa mai vorbeasca cu tine vreodata. cum **** mea crezi ca se simtea cu ala cand tu ti-o trageai cu toti in afara de el? si prostu' mai si tinea la tine

| catafreestyle a răspuns:

Pai spune-i ce neai spus si noua.insa am impresia ca statea cu tine doar pentru ca te placea iar acum s-a cam saturat si nu il mai intereseaza

am patit-o si eu

| blddeea a răspuns:

Incearca sa ii excplici ceea ce simti si daca tot este suparat pe tine incearca sa ii zici ca te simti foarte rau din cauza fapului ca era cel mai bun prieten al tau si cel mai de incredere. Propune-i de exemplu sa va auziti decat pe internet sau sa va scrieti daca nu poate sa mai stea de vorba cu tine fata-in -fata. Gaseste o modalitate da a-i explica ce simti de fapt si incearca sa stai de vorba cu el (scrie-i o scrisoare in care sa iti exprim sentimentele) pntru ca el nu poate sa stie ceea ce gandesti tu. Bafta. Inseamna ca este un baiat bun daca a fost langa tine in momentele mai grele. Nu pierde un astfel de prieten pentru ca cei de acest gen se gasesc greu.