| Gogoasa24 a întrebat:

Deci am o prietena si as dori sa stiu daca i dau viagra pentru femei sau alte pastile care sa "o infoace" o sa aiba o reactie sa nu se poata abtine sa sara pe mine? Daca da imi puteti recomanda niste produse?

Răspuns Câştigător
| Emma30555 a răspuns:

Dacă ii dai ceva pentru a o face sa facă sex, este infracțiune sa faci asta fără ca ea sa știe, te poate reclama pentru viol, ție ți ar conveni sa ti dea cineva o pastila care sa ți afecteze corpul? mai bine o cucerești tu și va fi bine pentru toată lumea

| Gogoasa24 explică (pentru Emma30555):

Ea stie dar vreau sa ne facem o placere mai mare.

4 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Citeste kamasutra, o sa inveti noi moduri sa iti satisfacii partenera si mai mult. Pastilele sunt un ****.

| corbulalbrosu a răspuns:

Vai si amar de putulica ta mai baiete, daca la varsta asta aveti nevoie de ''suplimente'' pentru a-ti ''infoca'' partenera de nebunii. rolling on the floor

| mihai69 a răspuns:

Dacă ar fi existat astfel de pastile, crezi că ar mai fi vreo virgină peste 16 ani pe lume?!?
Ai 10 degete, un penis și o limbă - o poți face să se urce pe pereți de plăcere în nenumărate moduri.