| anonim_4396 a întrebat:

Deci am sa zic o nedumerire cu un baiat. Sa iau povestea de la inceput. Intr-o zi eram cu o fata si faceam poze pe snapchat. Ea a trimis niste poze si video-uri verisorului ei. El a inceput sa intrebe de mine. Eu eram acolo si am vazut cum ii trimite verisoarei lui mesaje gen 'E frumoasa fata' sau 'Imi place de ea'. Sigur nu prea am bagat in seama lucruriile pentru ca eu nu il cunosteam pe baiat. Insa in saptamaniile care au trecut fata respectiva imi tot spunea cum ca vorbeste cu varul ei si ii spune ca de abia asteapta sa ma intalneasca si imi spune ea cum ca el cand o sa ne intalnim o imi zica ca ma place si ca o sa se dea la mine si lucruri de genul. Pentru ca timp de zile intregi ea mi-a zis toate lucruriile astea sigur ca orice fata am inceput deja sa ma gandesc si sa fiu intr-un fel entuziasmata de venirea acestui baiat. Si pe zi ce trece eram din ce in ce mai entuziasmata. Insa cand el in sfarsit a venit in vizita la el nu a fost nimic. Nici macar nu am prea iesit doar o data sau de doua ori si asta din cauza ca am iesit cu verisoara lui si era si el. El nu a facut nici un pas nici nu a vorbit cu mine. Acuma poate ca sunt eu prea ganditoare sau ceva, insa nu stiu ce ar trebui sa fac? Care ar putea fi problema pentru care el acum nici nu vorbeste cu mine sau nici macar nu suntem amici? Nu inteleg unde am facut ceva rau sau daca am facut ceva rau.

Răspuns Câştigător
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Poate a zis si el asa pe moment... Oricum tu nu ai greșit cu absolut nimic în toată treaba asta si nu ai de ce să iti faci griji. Poate are alte griji omul, poate și-a găsit deja pe cineva sunt n posibilități si noi cei de aici nu prea avem de unde sa știm cert eca tu n-ai gresit cu nimic poate doar puțin ca te-ai entuziasmat fără rost.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Miur a răspuns:

Nu inteleg ce vrei sa spui